dr n. med. Maciej Matuszczyk

Maciej Matuszczyk

specjalista psychiatra, seksuolog
Tychy

Dyrektor medyczny Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy

Absolwent Wydziału Lekarskiego SUM (Katowice 1996) oraz 4-letnich studiów podyplomowych: Podstawowe i szczegółowe problemy psychoterapii w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego (Kraków 2008). W latach 1996-2006 był asystentem w Klinice Psychiatrii i Psychoterapii SUM w Katowicach.

W Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy pracuje w Poradni Seksuologicznej i Patologii Więzi oraz Zespole Lecznictwa Środowiskowego w ramach NFZ oraz w ramach wizyt komercyjnych (poza NFZ). Dodatkowo prowadzi swoją praktykę prywatną w Katowicach. Oprócz pracy terapeutycznej uczestniczy w badaniach klinicznych nowych leków w psychiatrii i seksuologii.

Jest redaktorem naczelnym portali Psychiatria.pl oraz EdukacjaMedyczna.pl oraz organizatorem cyklicznych konferencji dla lekarzy (m.in. Kongres Psychiatria Medforum w Wiśle). Członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością oraz Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Oprócz psychiatrii i seksuologii zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w opiece medycznej oraz promocją metod zdrowego trybu życia, w szczególności badaniem nowych metod leczenia nadwagi i otyłości (autor Poradnika Zdrowego Życia).Pracuje także:
Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Maciej Matuszczyk

Specjalista psychiatra i seksuolog
Katowice, ul. Brynowska 70
(także wizyty online)
rejestracja telefoniczna: 601 349 889

Wizyt online: Zoom, Skype, Signal, WhatsApp.

Koszt wizyty:
– wizyta diagnostyczna (1-wsza, 60 min): 400 zł
– wizyta kontrolna (kolejna, 30 min): 300 zł
– wystawienie zaświadczenia (np. ZLA (L4), OL-9): dopłata +50zł

Możliwość płatności kartą płatniczą lub e-przelewy.