Kontakt

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy znajduje się na drugim piętrze DH Baron. Ma doskonałą lokalizację z dużym parkingiem i dostępem do dobrej komunikacji miejskiej, np. pociągiem (przystanek Grota Roweckiego), autobusami nr 1, 2, 31, 51, 157 oraz trolejbusem linii E.

Dom Handlowy Baron znajduje się w ciągu budynków, w którego skład wchodzą począwszy od Ronda Cassino: Hotel Tychy, CityPoint, DH Senator i w końcu DH Baron. Między DH Senator i Baron znajduje się słynny tyski szkieletor. Do Ronda Cassino dochodzą ul. Dmowskiego, Grota-Roweckiego i Al. Jana Pawła II.

Wejście jest możliwe od Al. Jana Pawła (przez sklep) oraz od tyłu (od strony przychodni i apteki). W budynku znajduje się winda, która umożliwia wjazd na 2-gie piętro.

Adres:

CZP Tychy
Budynek DH Baron (II piętro)

43-100 Tychy, Al. Jana Pawła II 24

infolinia: 32 411 72 37 oraz 784 534 239 (w godz. pracy cenrum)

Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy zatrudnia doświadczonych lekarzy i psychologów, którzy zapewniają konsultacje psychiatryczne, psychologiczne i seksuologiczne. Nasi specjaliści zajmują się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń psychicznych oraz seksualnych.

Oferujemy porady lekarskie, psychoterapię indywidualną i grupową, terapię par. Ponadto interwencję kryzysową.

Dane przedsiębiorcy

Podmiot Leczniczy: Centrum Psychiatrii Środowiskowej Feniks Kareł i Wspólnicy Sp.J, Cieszyńska 2/4, 41-800 Zabrze, NIP: 6482761478. Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego: Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy. ul. Jana Pawła II 24, 43-100 Tychy.

Polityka prywatności

Formularz kontaktowy

[ninja_form id=5]