Telepsychiatria

Zachęcamy do skorzystania z e-wizyt (za pomocą takich narzędzi jak: whatsapp, skype, telefon) u specjalistów z Centrów Zdrowia Psychicznego Feniks. W naszym zespole mamy wykwalifikowanych psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów, seksuologów, neurologów oraz dietetyków. E-wizyty obejmują porady terapeutyczne, kontrolne, sesje psychoterapii, wydawanie zaświadczeń, skierowań i e-recept.

Wykonujemy lekarskie e-wizyty  NFZ pacjentom, którzy rozpoczynają leczenie lub kontynuują leczenie ambulatoryjne w naszych ośrodkach (należy przez to rozumieć również pacjentów wypisanych z oddziałów dziennych z zawieszonych grup terapeutycznych). Wykonujemy porady psychologiczne i sesje psychoterapii na NFZ. Wykonujemy również e-wizyty komercyjne lekarskie i psychologiczne wobec wszystkich chętnych pacjentów (nowi pacjenci i kontynuujący leczenie pacjenci).

Uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt z infolinią celem ustalenia dostępności potencjalnego terminu e-wizyty. E-wizyty komercyjne są płatne z góry za pomocą systemu płatności internetowych (pacjent dostaje sms i e-maila z linkiem do strony, na której będzie mógł dokonać płatności za pomocą blika lub przelewu online), bez konieczności osobistego kontaktu z ośrodkiem i rejestracją. Numer telefonu do rejestracji każdego z ośrodków jest dostępny po wybraniu ośrodka w nagłówku tej strony www.

Przypominamy, że do psychologa (NFZ) wymagane jest skierowanie, które może wystawić lekarz psychiatra w naszych ośrodkach lub lekarz rodzinny bądź psychiatra z innej Poradni Zdrowia Psychicznego (wówczas skierowanie prosimy wysłać na maila).