dr Norbert Karasiński

lekarz ginekolog, specjalista leczenia metodą PRP
Tychy

Jestem lekarzem z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dbam o to, by zapewnić każdemu pacjentowi maksymalny komfort i skutecznie pomóc w zwalczeniu problemu.

Ukończyłem studia medyczne na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w latach 1986-1992. Specjalizację lekarską uzyskałem w Niemczech. Wieloletnie doświadczenie zdobyłem m.in. w prywatnej Klinice Dr Wolfarta w Gräfelfing oraz w Isar A Op Zentrum w Monachium. Po 30 latach pracy zawodowej w Niemczech powróciłem do kraju. Przez ostatnie 15 lat prowadziłem swój gabinet ginekologiczny w Planegg koło Monachium.

Od 2001 do 2006 roku byłem zastępcą ordynatora w klinice w Gelsenkirchen, specjalizującej się w diagnostyce i terapii chorób piersi. Poza specjalizacją ginekologiczną z zakresu chorób kobiecych i położnictwa, zdaną w 2000 roku przed Izbą Lekarską w Düsseldorfie, uzyskałem w 1995 roku tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie w Homburgu nad Saarą.

Systematycznie biorę udział w międzynarodowych kongresach medycznych, by służyć moim pacjentkom najbardziej aktualną wiedzą z zakresu ginekologii, położnictwa, seksuologii oraz chirurgii plastycznej.

Od kilku lat rozwijam swoją praktykę w obszarze zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP = ang. Platelet Rich Plasma), która jest jedną z metod poprawiających funkcje seksualne, w szczególności u pacjentów z zaburzeniami erekcji. 

Dr Karasiński w CZP Tychy zajmuje się leczeniem osoczem bogatopłytkowym w ramach poradni prywatnej. 

Więcej informacji o tej metodzie znajduje się na stronie: www.erekcja-plus.pl.