mgr Nina Bochenek

psycholog, psychoterapeuta
Zabrze

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Śląskim oraz Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest w trakcie studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na stanowisku psychologa pracuje od 2012 roku, a w Centrum Zdrowia Psychicznego w Zabrzu od 2015 roku.

Doświadczenie: Staż na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w CZP Feniks w Gliwicach, staż na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach; praca na stanowisku psychologa w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej dla pacjentów onkologicznych; praca jako terapeutka grupowa na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic w CZP Feniks w Zabrzu; psychoterapia indywidualna i diagnoza psychologiczna w PZP Feniks w Zabrzu.

Zawodowo interesuje się terapią indywidualną osób dorosłych w zakresie zaburzeń osobowości, depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń seksualnych (zaburzenia identyfikacji płciowej, zaburzenia preferencji, dysfunkcje seksualne).