mgr Marcin Domowicz

psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia
Katowice

Absolwent psychologii na Uniwersytecie Śląskim (specjalność psychologia kliniczna człowieka dorosłego). Dodatkowo ukończył studia podyplomowe z „Psychologii transportu z elementami psychodiagnostyki” na Uniwersytecie SWPS. Obecnie jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Współpracuje z CZP Feniks od 2016 roku. Pracuje jako terapeuta na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym w Katowicach oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Był zatrudniony jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

W CZP Feniks zajmuje się diagnostyką psychologiczną, poradnictwem psychologicznym. Pracuje jako psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym.

Ma doświadczenie w pracy z pacjentami po kryzysie psychotycznym (schizofrenia, zaburzenia afektywne dwubiegunowe, depresja). Ponadto prowadzi terapię osób cierpiących na zaburzenia lękowe, nastroju, osobowości, mającymi trudności w relacjach interpersonalnych, skarżących się na brak satysfakcji z życia czy niskie poczucie własnej wartości.