mgr Justyna Błach-Sachnik

specjalista ds. promocji i marketingu
Biuro

Ukończyła komunikację promocyjną i kryzysową na Uniwersytecie Śląskim oraz kultury mediów na Uniwersytecie Śląskim. Uczestniczyła w cyklu spotkań Nowe Media-Kultura-Technika (wykłady w języku angielskim wygłosił Professor Dr. sc. phil. Gerhard Banse, Institute for Technology Assessment and Systems Analysis, Berliner Zentrum Technik&Kultur). Ukończyła kurs pierwszej pomocy oraz kurs na wychowawcę kolonijnego.

Pracuje od 2014 roku. Doświadczenie zdobywała na stażu w Teatrze Śląskim w Katowicach, w Agencji Reklamowej Artur Kurkiewicz w Katowicach oraz w Biurze Promocji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pracowała w gliwickiej Telewizji Imperium na stanowisku specjalista ds. promocji/ dziennikarz; w internetowej gazecie Outro na stanowisku dziennikarz; w Radio CCM na stanowisku reporter oraz w SMX Design na stanowisku Copywriter. Obecnie prowadzi swoją działalność „nieBła(c)he usługi kreatywne”.

Zawodowo interesuje się komunikacją medialną, public relations, komunikacją wizualną oraz grafiką komputerową. Poza pracą uwielbia wszelkiego rodzaju rękodzieło, sztuki teatralne, filmy i książki.

Jej motto życiowe brzmi: „Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia”.