mgr Joanna Wądrzyk

psycholog
Bielsko-Biała

Ukończyła jednolite magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Skończyła szkolenie z zakresu pomocy psychologicznej i prawnej osobom pokrzywdzonym przestępstwem organizowane przez Uniwersytet Śląski we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach oraz Studium Interwencji Kryzysowej organizowane przez Grupę Interwencji Psychologicznej i Szkoleń ARCAN.

W trakcie studiów odbywała praktyki w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów w Bielsku – Białej gdzie miała możliwość brać udział w przeprowadzaniu badań dorosłych i dzieci oraz sporządzaniu opinii psychologiczno – sądowych. Kolejnym miejscem praktyk był Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żywcu, gdzie asystowała przy diagnozie psychologicznej osób w wieku podeszłym przebywających w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym. Aktualnie pracuje z dziećmi i młodzieżą współprowadząc grupę terapeutyczną w Poradni Zdrowia Psychicznego Feniks w Bielsku – Białej.

Zawodowo interesuje się psychologią sportu, psychodietetyką, dialogiem motywacyjnym oraz treningiem mentalnym. Poza pracą lubi sport oraz górskie wycieczki. Ponadto lubi czytać książki i redagować teksty o różnej tematyce. Jej motto życiowe brzmi: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj”. Mart Twain