mgr Anna Woźnicka

psycholog, psychoterapeuta
Bielsko-Biała

Ukończyła 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii  Integratywnej w Krakowie. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Skończyła następujące kursy: Diagnoza kliniczna DSM IV-TR, Integratywna Psychoterapia Depresji, Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa, Integratywna systemowa Psychoterapia zaburzeń lękowych, Terapia dzieci z zaburzeniami lękowymi, Terapia dzieci moczących się i ich rodzin,
Psychoterapia pacjentów z zaburzeniami jedzenia, Hipnoza kliniczna poziom podstawowy i zaawansowany, Zaawansowane szkolenie superwizyjne PROFI.

Jako psycholog pracuje od 2009r., a jako psychoterapeuta od 2013r. Od 2013r. pracuje na stanowisku psychologa i psychoterapeuty w placówkach ochrony zdrowia takich jak Poradnia Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży, Dzienny Oddział Psychiatryczny dla dzieci i młodzieży oraz Zespół Leczenia Środowiskowego. Pracuje pod stałą superwizją. Odbyła staż kliniczny w Psychiatrycznym Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Międzybrodziu Bialskim. Od wielu lat współpracuje ze stowarzyszeniami dla osób niepełnosprawnych, poszkodowanych w wypadkach i zagrożonych wykluczeniem; ze szkołami i przedszkolami oraz z placówkami opiekuńczo -wychowawczymi.

Zawodowo interesuje się psychoterapią integratywną, systemową,  mindfullnes, hipnozą kliniczną, metaforą i bajką w psychoterapii. Poza pracą interesuje się aromaterapią, podróżami i historią.