Akademia Zdrowia Psychicznego

Akademia Zdrowia Psychicznego - warsztaty dla lekarzy

Nowy projekt w Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy – Akademii Zdrowia Psychicznego.
Projekt został opracowany i jest realizowany przez dr Annę Worsztynowicz – psychologa, certyfikowanego coacha (certyfikaty ACC ICF oraz EPC), trenera i wykładowcę akademickiego.
Zapraszamy na warsztaty, wykłady i szkolenia, których celem jest rozwijanie szeroko rozumianych umiejętności psychospołecznych. Ideą projektu jest popularyzacja i wykorzystywanie aktualnej wiedzy psychologicznej w celu poprawy jakości życia naszych Klientów.
Tematyka spotkań dotyczy zarówno nabywania i rozwijania umiejętności ważnych dla poprawy zdrowia psychicznego i dobrego funkcjonowania na co dzień, jak i przydatnych w praktyce zawodowej.
Spotkania są organizowane cyklicznie i adresowane do różnych grup zawodowych i społecznych np. lekarzy, biznesmenów, nauczycieli, a także rodziców, rodziców zastępczych i innych.
Zapraszamy do sprawdzania aktualizacji oferty na naszej stronie.

 


 

Warsztaty dla lekarzy

Warsztat 1 – termin wkrótce

Równowaga między pracą a życiem osobistym czyli work-life balance (WLB)
Opis warsztatu
We współczesnym pędzącym świecie zachowanie balansu życiowego stanowi poważne wyzwanie. Zdarza się, że w pośpiesznym biegu między kolejnymi zadaniami nie znajdujemy czasu, aby zadać sobie kontrolne pytanie: dokąd biegniemy i po co?
Zapraszamy Państwa na warsztat będący okazją do refleksji nad własnym życiem zawodowym i osobistym oraz poziomem osobistej satysfakcji z jego obszarów.
Celem warsztatu jest omówienie pojęcia work-life balance (WLB), stworzenie okazji do ćwiczeń pomocnych w uświadomieniu sobie przejawów/niedostatków WLB we własnym życiu oraz wypracowania własnej koncepcji WLB.
Uwaga! Dla wszystkich uczestników warsztatu mamy specjalną ofertę – możliwość skorzystania z indywidualnej sesji coachingu psychologicznego w cenie 50% aktualnej stawki. Szczegóły – podczas spotkania.


Warsztat 2 – termin wkrótce

Wypalenie zawodowe to COŚ WIĘCEJ niż przemęczenie.
Opis warsztatu
Wyniki badań są jednoznaczne – największym ryzykiem wypalenia zawodowego objęte są te osoby, które wykonują zawody polegające na niesieniu pomocy innym.
Czym jest wypalenie zawodowe? Jakie są jego przyczyny i mechanizmy? Jakie są przejawy wypalenia zawodowego? Odpowiedzi na te i inne pytania dostarczy warsztat, na który serdecznie zapraszamy.
Celem warsztatu jest wyjaśnienie zjawiska wypalenia zawodowego, stworzenie uczestnikom okazji do identyfikacji osobistych czynników ryzyka oraz wypracowania własnej strategii zapobiegania wypaleniu zawodowemu.
Uwaga! Dla wszystkich uczestników warsztatu mamy specjalną ofertę – możliwość skorzystania z indywidualnej sesji coachingu psychologicznego w cenie 50% aktualnej stawki. Szczegóły – podczas spotkania.


Prowadząca

worsztynowicz

Anna Worsztynowicz – dr n. hum., psycholog, wykładowca akademicki (Uniwersytet Śląski, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), trener, certyfikowany coach ACC ICF (Associate Certified Coach) oraz Erickson Professional Coach (Erickson College), członek International Coach Federation. Od kilku lat łączy pracę wykładowcy akademickiego z praktyką psychologiczną. Pracuje z Klientami stosując metodę coachingu psychologicznego. Prowadzi sesje i projekty coachingowe oraz wykłady i szkolenia z zakresu psychologii rozwoju osobistego i coachingu. W Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy realizuje autorskie projekty COACHING dla ZDROWIA PSYCHICZNEGO oraz Akademia Zdrowia Psychicznego.

Czytaj więcej – Kwalifikacje/referencje (http://www.goldenline.pl/anna-worsztynowicz/)