mgr Agnieszka Goczoł

psycholog, psychoterapeuta
Katowice

Jest magistrem psychologii ze specjalnością w zakresie psychologii klinicznej oraz zdrowia i jakości życia, a także absolwentką doradztwa filozoficznego i coachingu Uniwersytetu Śląskiego.

Obecnie kształci się w ramach psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które jest ośrodkiem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Posiada tytuł trenera I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowań. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej, w Szpitalu im. dr Tadeusza Boczonia w Mysłowicach, a także w ośrodku aktywizacji zawodowej.

Obecnie pracuje w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach, gdzie prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną. Dodatkowo współprowadzi grupę psychoterapeutyczną w ramach Dziennego Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi i zaburzeniami osobowości.