mgr Agnieszka Goczoł

psycholog, psychoterapeuta
Katowice

Jest psychoterapeutą i psychologiem ze specjalnością w zakresie psychologii klinicznej oraz zdrowia i jakości życia. Ukończyła całościowy czteroletni kurs psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, które jest ośrodkiem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Dodatkowo jest absolwentką kierunku doradztwo filozoficzne i coaching oraz posiada tytuł trenera I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowań. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, pracuje zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychoterapeutów. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Poradni Zdrowia Psychicznego w Rudzie Śląskiej, w Szpitalu im. dr Tadeusza Boczonia w Mysłowicach, a także w ramach Dziennego Oddziału Psychiatrycznego w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks w Katowicach.

Obecnie w Poradni Zdrowia Psychicznego prowadzi konsultacje psychologiczne i psychoterapię indywidualną. Dodatkowo współprowadzi grupę psychoterapeutyczną w ramach Dziennego Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych.

Specjalizuje się w pracy z osobami dorosłymi z zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi i zaburzeniami osobowości. Psychoterapię prowadzi w oparciu o metodę psychodynamiczną.